utworzone przez | wrz 23, 2021

Nazywam się Dobrosława Habraszka i jako absolwentka AWF Katowice jestem pomysłodawczynią zajęć ruchowych w Akademii Sprawnego Przedszkolaka. Polegają one na ogólnorozwojowych grach i zabawach bez nacisku na elementy rywalizacji. Pomagają dzieciom w budowaniu pewności siebie oraz kształtowaniu pozytywnej motywacji do aktywności ruchowej. Dodatkowym atutem naszych zajęć jest interdyscyplinarność. Jako wieloletni praktyk w pracy z dziećmi dysponuje szerokim wachlarzem aktywności ruchowych , które mogą zainteresować najmłodszych. Na naszych zajęciach pojawiają się elementy : gimnastyki, lekkiej atletyki, uproszczonych gier zespołowych, gimnastyki korekcyjnej, elementy sztuk walki (karate Shinkyokushin), gier niekonwencjonalnych, jogi.

Jeśli chcą Państwo zobaczyć jak się bawimy i trenujemy serdecznie zapraszam na nasz profil FB: AkademiaSprawnegoPrzedszkolaka

AKADEMIA SPRAWNEGO PRZEDSZKOLAKA
Dobrosława Habraszka