Charytatywna Dogoterapia dla Bartusia Rachwała

utworzone przez | lut 1, 2022

W dniach 4 i 17 stycznia w naszym Przedszkolu odbyła się dogoterapia, z której dochód decyzją Pani Ani Mikołajczyk z PsiegoKursu, został przekazany na leczenie i rehabilitację naszego kolegi Bartusia Rachwała.

Zajęcia jak zwykle okazały się ciekawe i atrakcyjne. Przypomnieliśmy sobie wiadomości i umiejętności zdobyte podczas wcześniejszych zajęć, czytaliśmy bajkę z wykorzystaniem maty sensorycznej, a także nauczyliśmy się czytać mowę ciała naszych czteronożnych pupili.

Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim Dzieciom za udział w zajęciach, Rodzicom za wsparcie akcji.

Szczególne podziękowania składamy Pani Ani Mikołajczyk z ,,PsiegoKursu Szkolenie Psów” dzięki której akcja mogła się odbyć.

Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas, a także wielkie serce i bezinteresowną pomoc.

Skip to content