FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK

utworzone przez | gru 12, 2021

W dniu 10 grudnia 2021r. odbył się Festiwal kolęd i pastorałek dla przedszkolaków organizowany przez Katolickie Przedszkole Niepubliczne „Akademia Pana Boga”. Nasze przedszkole reprezentowało pięcioro solistów: Natalia D. z grupy „Pszczółek” oraz dzieci z grupy „Pracowitych Mrówek”: Hanna B., Natalia S., Emilia O. i Mikołaj S.
Dzieci z wielkim zaangażowaniem, pod kierunkiem swych wychowawczyń – mgr Aleksandry Ślązok i mgr Karoliny Małyski, przygotowały się do występu. Troje z nich uzyskało wyróżnienie, a tym samym zaproszenie na ostateczne rozstrzygnięcie konkursu i przyznanie nagród, które odbędzie się 6 stycznia podczas finałowego uroczystego koncertu. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.


Skip to content