Halina Dalibor

Katechetka
Wykształcenie: nauczyciel dyplomowany

Kwalifikacje:

• Dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku teologia w zakresie katechetyczno-pastoralnym
  • Świadectwo Ukończenia Studiów Podyplomowych w zakresie Podyplomowego Studium Rodziny

Praca z dziećmi daje mi możliwość dzielenie się z najmłodszym pokoleniem radością pełną wiary. Religia powinna tętnić życiem, do tego przydają się zabawy ruchowe, pogłębiające wiedzę religijną. Dzieciństwo to najważniejszy okres w życiu człowieka, od tego jakie jest zależy kim dziecko będzie w przyszłości. Jestem świadoma że dzieci potrzebują konkretnych zasad, pozytywnego nastawienia do życia, wzorców którym mogłoby stopniowo dorównywać. Zapraszam do śpiewania, oglądania obrazów, słuchania opowieści, rozmów i tańca, aby wraz z wychowankami przeżyć naukę w sposób konkretny, angażując zmysły. Staram się być przewodnikiem który wprowadzi dzieci w otaczający świat pomaga go zrozumieć. W pełnieniu mojej misji najbardziej motywuje mnie uśmiech i radość dzieci.