Janina Ochman

Nauczyciel
Wykształcenie: nauczyciel dyplomowany

Kwalifikacje:

• Dyplom ukończenia Studium Wychowania Przedszkolnego – kierunek wychowanie przedszkolne
  • Dyplom ukończenia Kolegium Nauczycielskiego na kierunku pedagogika specjalna specjalność oligofrenopedagogika
  • Dyplom ukończenia studiów wyższych w zakresie pedagogika specjalna w zakresie rewlidacji upośledzonych umysłowo – tytuł licencjata
  • Dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku pedagogika w zakresie pedagogiki ogólnej
  • Dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku pedagogika w zakresie wychowanie przedszkolnego i nauczania początkowego

Przez trzydzieści lat jestem związana z edukacją przedszkolną. Praca z dziećmi jest spełnieniem moich marzeń a także życiowym powołaniem. Przebywanie i praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji, zadowolenia. W pracę z dziećmi wkładam dużo serca i cierpliwości. Najbardziej do pracy motywuje mnie uśmiech, radość dzieci. Jako dyrektor cieszę się , że udało mi się dokonać i dołożyć wszystkich starań by dzieci w przedszkolu były szczęśliwe i prawidłowo się rozwijały. Zdaje sobie sprawę, że poziom wymagań środowiska wobec przedszkola ciągle rośnie dlatego staram się tworzyć nowoczesne przedszkole, które zapewnia coraz lepszą opiekę, wychowanie i nauczanie w atmosferze pełnej akceptacji, bezpieczeństwa, przestrzegania praw dziecka i ich rodziców.