Język angielski „Kubusie” – luty (tydzień 3,4)

utworzone przez | lut 23, 2024

Temat: „I like animals ” (Lubię zwierzęta.)

(Instrukcje zamieszczam również w języku polskim, ale proszę w miarę możliwości o przeczytanie dzieciom instrukcji w języku angielskim)


1.Let’s sing a song. (Zaśpiewajmy piosenkę.)

2. Zoo animals – vocabulary. (Zwierzęta w zoo – słownictwo.)

3. Practise. (Poćwicz.)

3. Play memory. (Zagraj w memory.)

4. English Play Box 2, Rozdział 6 – Lubię zwierzęta.

Zapraszam dzieci na nową przygodę z Play Boxem, który wybrał się na safari w poszukiwaniu dzikich zwierząt w rozdziale 6 z naszej książki „English Play Box 2” . Po zalogowaniu się, proszę wejść na „English Play Box 2”, rozdział 6 – Lubię zwierzęta . Dzieci przypomną sobie piosenkę, rymowankę i opowiadanie. Dodatkowo mogą zagrać w wiele interaktywnych gier i zabaw.

Skip to content