Katarzyna Gruca

Wykształcenie: nauczyciel kontraktowy

Kwalifikacje:

• dyplom ukończenia Medycznego Studium Zawodowego – kierunek Dietetyka,
  • dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku Fizjoterapia w specjalności Rehabilitacja ruchowa i odnowa biologiczna,
  • dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku Pedagogika w specjalności pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna,
  • dyplom ukończenia studiów podyplomowych na kierunku wczesne wspomaganie rozwoju dziecka z integracją sensoryczną,
  • dyplom ukończenia studiów podyplomowych na kierunku Pedagogika korekcyjna z integracją sensoryczną (Terapia Pedagogiczna)

Praca w przedszkolu dostarcza mi dużo satysfakcji jednocześnie dając ogromną siłę do pokonywania wyzwań. Każdy dzień spędzony z dziećmi na wspólnej zabawie i nauce jest inny a przez to niepowtarzalny i wyjątkowy. Zostawiam tu swoje serce, które każdego dnia się raduje! Mottem mojej pracy z dziećmi są słowa Marii Kownackiej: „Trzeba dzieciom dać serce, piękno i uśmiech, aby uczyły się kochać ludzi i wszystko co je otacza.”