Konkurs Czytelniczy w Przedszkolu nr 5

utworzone przez | lis 8, 2022

Niezmiernie miło Nam poinformować, iż przedstawicielki Naszego Przedszkola z grupy ,,Pracowite Mrówki” dnia 8 listopada wzięły udział w konkursie czytelniczym organizowanym przez Przedszkole nr 5 przy ulicy Leśnej i uwaga, uwaga… zajęły I miejsce!

Konkurs polegał przede wszystkim na znajomości jednej z części opowiadań o Florce: ,,Florka – z pamiętnika Ryjówki”. Wstępem do udziału w konkursie było wykonanie pracy plastycznej i opowiedzenie o niej. Następnie nasze dziewczyny musiały wykonać kilka nie tak bardzo łatwych zadań związanych z treścią książki.

Gratulujemy Naszym Dziewczynom sukcesu i liczymy na dalszą chęć brania udziału w konkursach.

Podziękowania składamy również Dyrekcji oraz Koordynatorom konkursu za świetne przygotowanie metodyczne, merytoryczne oraz wspaniałą atmosferę i gościnę.

Mamy nadzieję, do zobaczenia!

Skip to content