Marta Jaworska

utworzone przez | sie 25, 2020

Nauczyciel dyplomowany

Kwalifikacje:

• Uniwersytet Śląski w Katowicach: Pedagogika, specjalność: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym, magister
  • Uniwersytet Śląski w Katowicach Wydział Filologiczny: Studia Podyplomowe Kwalifikacyjne Logopedii i Medialnej Emisji Głosu w zakresie logopedii

Pracę w przedszkolu rozpoczęłam w roku 2007 w Samorządowym Przedszkolu nr 110 w Krakowie, następnie przez długi czas byłam związana z Zespołem Miejskich Przedszkoli nr 1 w Rudzie Śląskiej, aktualnie czerpię przyjemność z pracy w tarnogórskim przedszkolu. Jestem otwarta na nowe pomysły, nowych ludzi, lubię wyzwania, a takowym zdecydowanie jest prowadzenie grupy mieszanej wiekowo „Kubusiów” – to świetna okazja by wykorzystać zdobyte doświadczenie, jak i uczyć (się) nowych rzeczy każdego dnia. Staram się dawać dzieciom wsparcie, służyć pomocą, zachęcać do działania i samodzielności. Uśmiech dzieci, z którymi pracuję na co dzień jest najważniejszy i najbardziej budujący.