Marta Labus-Szot

utworzone przez | Kwi 14, 2020

Kwalifikacje:

  • Dyplom ukończenia studiów licencjackich na kierunku pedagogika wczesnoszkolna  z wychowaniem przedszkolnym
  • Dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku edukacja przedszkolna i szkolna(kwalifikacyjne)
  • Dyplom ukończenia studiów podyplomowych na kierunku nauczanie j. angielskiego w zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Przedszkolaki są mądre, dowcipne, urocze, szczere, zapewniają całą gamę emocji i wyzwań. Każdego dnia uczę się od nich, a one uczą się ode mnie. Moje kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi nauczyło mnie dużo cierpliwości i  indywidualnego podejścia do każdego dziecka. Najbardziej w swojej pracy uwielbiam to, gdy po ciężkich próbach i ćwiczeniach widać u dziecka efekty wspólnej pracy. Każdy nowy dzień w pracy z przedszkolakami to wyzwanie i to od nas – nauczycieli zależy jak go wykorzystamy. Pracując z dziećmi staram się nauczyć ich szacunku, empatii, samodzielności i aby  rozwijały swoje  zainteresowania, bo przecież dzieci są naszą przyszłością.

Skip to content