Pelagia Wiczyńska

utworzone przez | Mar 20, 2020

Pelagia Wiczyńska
Nauczyciel doradca metodyczny wychowania przedszkolnego
Wykształcenie: nauczyciel dyplomowany

Kwalifikacje:

• Dyplom ukończenia Studium Wychowania Przedszkolnego – kierunek wychowanie przedszkolne
  • Dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku pedagogika w zakresie wychowanie przedszkolnego i nauczania początkowego

Praca z dzieckiem daje mi możliwość robienia tego, co mnie fascynuje. Cieszy mnie to, że mogę towarzyszyć dzieciom w odkrywaniu świata i poznawaniu nowych obszarów rzeczywistości, która ich otacza. Pragnę aby dzieci czuły się przy mnie bezpieczne i wiedziały ,że mogą liczyć na moje wsparcie, dlatego dbam o tworzenie właściwej atmosfery ,ułatwiającej wszechstronny rozwój. Moim celem jest tworzenie nowoczesnego stylu edukacji przedszkolnej przyjaznej dziecku oraz wyposażenie go w wiedzę i umiejętności niezbędne do radzenia sobie w życiu.