Podsumowanie ,,I Między Przedszkolnego Konkursu Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim”

utworzone przez | gru 15, 2020

Zgodnie z zapowiedziom przedstawiamy dziś werdykt jury ,,I Między Przedszkolnego Konkursu Piosenki Świątecznej w Języku Angielskim”. Serdecznie dziękujemy dzieciom i nauczycielom za trud włożony w przygotowanie nagrań konkursowych. Wszystkie nagrania prezentowały bardzo wysoki oraz wyrównany poziom. Jury w składzie mgr Aleksandry Łukomskiej oraz mgr Aleksandry Ślązok postanowiło przyznać trzy równorzędne nagrody. Oto laureaci konkursu:

Reprezentantka Przedszkola nr 21 w Tarnowskich Górach: Pola Kaleta, lat 6

Reprezentantka Przedszkola nr 2 w Tarnowskich Górach: Alicja Gawinek, lat 6

Reprezentantka Przedszkola nr 22 w Tarnowskich Górach: Zofia Gancarczyk, lat 6

Laureatom gratulujemy i informujemy, że w związku z wciąż trwającym zagrożeniem epidemicznym uroczysta gala wręczenia nagród nie może zostać zorganizowana. Każdą placówkę, biorącą udział w konkursie, do dnia 22.12.2020 r. odwiedzi reprezentant Jury i uroczyście wręczy nagrody oraz dyplomy i podziękowania.

Skip to content