Prośba ZSP Nr 3 w Tarnowskich Górach o oddanie głosu na projekt.

utworzone przez | cze 17, 2021

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą wsparcia szczytnej inicjatywy. Uczniowie i pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Tarnowskich Górach zgłosili Kasztan Jadalny, który rośnie w ogrodzie parafii Św. Mikołaja w Reptach Śląskich do konkursu „Drzewo Roku 2021”. Konkurs promuje postawy szacunku dla przyrody oraz wyszukuje przykłady trwałych związków pomiędzy kulturą i historią lokalnej społeczności, a drzewem, które jest przez nich szczególnie doceniane. Kasztan pełni ważną rolę w życiu lokalnej społeczności, jest często odwiedzany przez turystów, również z zagranicy, w latach sześćdziesiątych otrzymał status pomnika przyrody, ma szansę wziąć udział w konkursie „Europejskie Drzewo Roku 2021”. Jest to również duża szansa na wypromowanie walorów turystycznych, kulturowych oraz przyrodniczych miasta i regionu. Dlatego zwracamy się z prośbą o głosowanie.
Aby zagłosować, należy wejść na stronę www.drzeworoku.pl i oddać głos na kasztana jadalnego, a następnie potwierdzić wiadomość otrzymaną na adres mailowy. Laureatem zostanie drzewo, które zdobędzie największą liczbę głosów.
Dlatego – oddajmy głos kasztanowi!


Dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 w Tarnowskich Górach

Skip to content