Ruchowe Przedszkole SAV Junior

utworzone przez | kwi 6, 2020

Dołącz do Ruchowego Przedszkola SAV Junior i ruszaj się bez wychodzenia z domu!

Zamknięte przedszkola, ograniczone możliwości wspólnych zabaw i przebywania na świeżym powietrzu to jeszcze więcej czasu przed ekranami telewizorów czy tabletów. To też znacznie mniej ruchu, tak bardzo potrzebnego dzieciom, ale także nam – dorosłym na co dzień. Fundacja Veolia Polska podpowiada, jak zadbać o zdrowie najmłodszych w tym trudnym czasie.

W trosce o dobro naszych dzieci, nasze przedszkole już dziś rozpoczyna aktywny ruch przedszkolaka!

⭐Serdecznie zapraszamy na zajęcia ruchowe on-line
z bohaterem SAV-usiem, czyli wesołym, aktywnym liskiem, codziennie o godzinie 11:00.  Więcej szczegółów w wydarzeniu – https://www.facebook.com/events/2579103015641437/.

Nie może tam zabraknąć naszych przedszkolaków!

⭐Pobierajcie udostępniane materiały, które przy niskich nakładach pracy odciążą Was choć na chwilę w codziennych obowiązkach, a dzieci pobudzą do ruchu i rozwijania wyobraźni.

Wspólnie możemy zdziałać cuda!

Nie mamy czasu do stracenia, zaczynamy już dziś! ?

Powodzenia!

Przedszkola Nr 22