VEOLIADA

utworzone przez | sie 4, 2020

Drodzy Rodzice,

pandemia wirusa SARS-CoV-2 na stałe zmieniła naszą rzeczywistość. Pojawiło się wiele ograniczeń i związanych z nimi wyzwań w życiu prywatnym i zawodowym. Z wieloma wyzwaniami muszą się zmierzyć również dzieci. Trwająca od kilku miesięcy izolacja to nie tylko ograniczone możliwości aktywnego spędzania czasu, to też ograniczony kontakt z rówieśnikami i mniej okazji do wspólnego przeżywania sportowych emocji.

Choć dzieci z różnych przedszkoli i miast nie mogą jeszcze spotkać się w jednym miejscu, Grupa Veolia w Polsce przygotowała wakacyjną przygodę dla najmłodszych – Veoliadę, Olimpiadę Przedszkolaków on-line. W czasie Olimpiady, maskotka SAV Junior – lisek SAVuś, wprowadzi dzieci do świata dyscyplin olimpijskich. Jednocześnie, nasza placówka ma możliwość wzięcia udziału w konkursie. Na trzy zwycięskie przedszkola z każdego z dziesięciu miast, czekają nagrody o wartości 500 zł dla pierwszego miejsca oraz 250 zł dla drugiego
i trzeciego miejsca. Indywidualne nagrody – spersonalizowane koszulki z SAVusiem mogą zdobyć również dzieci w dodatkowym, mini-konkursie. Więcej szczegółów wkrótce.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każde dziecko wróciło do przedszkola, dlatego dzięki formule on-line, w wyzwanie mogą się zaangażować także najmłodsi pozostający w domu.

⭐Zapraszamy do korzystania z filmików z zabawami ruchowymi, wzbogaconych
o wartość edukacyjną. Więcej szczegółów dostępnych jest w wydarzeniu – https://www.facebook.com/events/722782515151187/.

⭐Pobierajcie udostępniane materiały, które pobudzą dzieci do rozwijania wyobraźni i utrwalą wiedzę o dyscyplinach olimpijskich.

⭐ Śledźcie nasz profil na Facebook’u /naszą stronę internetową i zaglądajcie na swoją skrzynkę mailową, bo to nie koniec niespodzianek.

Życzymy Wam udanej zabawy! 🙂Skip to content