ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO, prowadzący: Aleksandra Głaz

utworzone przez | wrz 14, 2022

Zajęcia z języka angielskiego odbywają się dwa razy w tygodniu (we wtorki oraz w czwartki) i trwają:

30 min dla dzieci 5 i 6 – letnich (PSZCZÓŁKI, KUBUSIE I PRACOWITE MRÓWKI)

15 minut dla dzieci 3 i 4 – letnich (WESOŁE ŻUCZKI I BIEDRONKI)

Zajęcia prowadzone są w oparciu o program nauczania języka angielskiego „ENGLISH PLAY BOX Program przygotowania dzieci w wieku przedszkolnym do posługiwania się językiem angielskim” autorstwa Doroty Sikory-Banasik i Eweliny Wilkos.

Program jest zgodny z Podstawą programową wychowania przedszkolnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego z dnia 14 lutego 2017 r.

WESOŁE ŻUCZKI – „English with Dibo” – zajęcia dla najmłodszych dzieci oparte na metodzie Super Simple Learning oraz dodatkowych materiałach (książeczkach i grach językowych)

Roczny plan pracy „Wesołe Żuczki” 2023/2024 (PDF, 40kB)

BIEDRONKI – kurs „English Play Box 1” uzupełniony dodatkowymi materiałami

Roczny plan pracy „Biedronki” 2023/2024 (PDF, 42kB)

PSZCZÓŁKI i KUBUSIE – kurs „English Play Box 2” uzupełniony dodatkowymi materiałami

Roczny plan pracy „Pszczółki” 2023/2024 (PDF, 44kB) , Roczny plan pracy „Kubusie” 2023/2024 (PDF, 44kB)

PRACOWITE MRÓWKI – kurs „English Play Box 2” uzupełniony dodatkowymi materiałami

Roczny plan pracy „Pracowite Mrówki” 2023/2024 (PDF, 45kB)

Podczas zajęć, poprzez wspólną zabawę, śpiewanie piosenek i powtarzanie rymowanek, wkraczamy w świat języka angielskiego.

Pomaga nam w tym pacynka o imieniu Dibo oraz magiczne pudełko „Play Box”, bohater podręcznika Nowej Ery, pt. „English Play Box.”

Kurs „English Play Box” uzupełniają lekcje cyfrowe, dostępne za darmo po zalogowaniu się na stronie https://englishplaybox.pl/lekcje-cyfrowe

Uwaga!

Dzieci nie muszą kupować książki, wszystkie materiały dostają na zajęciach.

Szczegółowe informacje o zajeciach umieszczane będą w zakladkach poszczególnych grup.