utworzone przez | mar 29, 2020

Wszystkie mróweczki w naszej grupie to 6-cio latki – 13 dziewczynek i 12 chłopców. Wychowawczynią grupy jest mgr Aleksandra Niczyńska-Żylak, a drugą nauczycielką pracującą w grupie jest mgr Janina Ochman. Podczas codziennych zajęć opieramy się na programie edukacji przedszkolnej „Nasze Przedszkole” (M. Kwaśniewska i W. Żaba -Żabińska).

W przedszkolu spędzamy już 4 rok razem, więc dobrze się wszyscy znamy i dobrze się razem czujemy. Tworzymy zgraną i wesołą grupę. Staramy się być dla siebie koleżeńscy, znamy też dobrze nasze obowiązki i staramy się przestrzegać grupowego kontraktu. Czas w przedszkolu spędzamy na wesołej zabawie, uczymy się też ważnych i ciekawych rzeczy.

Ponieważ jest to nasz ostatni rok tutaj, to będziemy bardzo intensywnie pracować na zajęciach tak, aby jak najlepiej przygotować się do podjęcia nauki w szkole. Pomagają nam w tym książeczki z pakietu edukacyjnego „Olek i Ada B+”. Chętnie uczymy się nowych piosenek, wykonujemy piękne prace plastyczne oraz uczestniczymy w zajęciach dodatkowych – mamy zajęcia z rytmiki, religii, języka angielskiego i judo.

Skip to content