Aleksandra Niczyńska-Żylak

utworzone przez | mar 20, 2020

Aleksandra Niczyńska-Żylak
Nauczyciel j. angielskiego

Kwalifikacje:

  • Dyplom ukończenia studiów licencjackich na kierunku filologia angielska w zakresie nauczania języka angielskiego
  • Dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku filologia angielska, język angielski w biznesie
  • Dyplom ukończenia studiów podyplomowych na kierunku edukacja elementarna- wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna

Moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe nauczyły mnie odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dlatego każdego dnia staram się, aby czas spędzony w przedszkolu był dla każdego dziecka wspaniałym i radosnym przeżyciem. Wkładam dużo serca w to, aby dzieci nauczyły się tutaj samodzielności, nabrały odwagi i asertywności, co na pewno ułatwi im życie na następnym etapie edukacyjnym. Staram się przekazywać im wiedzę, a także dawać dużo ciepła, życzliwości i uśmiechu oraz zrozumienia.

Na zajęciach z języka angielskiego ćwiczę z najmłodszymi ich umiejętność słuchania oraz przyzwyczajam i zachęcam dzieci do mówienia w języku angielskim. Aranżuję różne gry i zabawy, aby dzieci w przyjazny sposób uczyły się języka angielskiego i nie miały oporów w późniejszym czasie przed posługiwaniem się tym językiem.

Cieszy mnie każde zapamiętane przez dziecko słówko czy piosenka i uśmiechnięta buzia malucha – wtedy wiem, że to co robię ma sens.

Skip to content