Język angielski „Wesołe Żuczki” 2023/2024

utworzone przez | wrz 4, 2023

Szanowni Rodzice,

zajęcia z języka angielskiego w grupie „Wesołe Żuczkii” odbywają się dwa razy w tygodniu (we wtorki oraz w czwartki) i trwają po 15 minut.

Poprzez wspólną zabawę, śpiewanie piosenek i powtarzanie rymowanek wkraczamy w świat języka angielskiego.

Pomaga nam w tym pacynka o imieniu Dibo.

Wełniana niebieska pacynka z dużymi, wyłupiastymi oczami i żłoto-zielonymi uszami.

Zapraszam do zapoznania się z Rocznym planem zajęć w grupie „Wesołe Żuczki” (PDF, 40kB) oraz regularnego odwiedzania zakładki Język angielski i Wesołe Żuczki na stronie naszego Przedszkola. Znajdą tam Państwo szczegółową informację o zajęciach w poszczególnych miesiącach, słowniczki obrazkowe, piosenki oraz gry językowe.

Skip to content