LIST DO DZIECI

utworzone przez | mar 30, 2021

MOJE KOCHANE WESOŁE ŻUCZKI

Bardzo mi przykro, że chwilowo nie możemy się spotykać w przedszkolu i razem się bawić. Mam jednak nadzieję, że ten czas szybko minie i wkrótce wrócimy do naszej grupy . Macie teraz okazję spędzić ten czas z waszymi kochanymi rodzicami na przygotowaniach świątecznych w rodzinnej atmosferze. Bardzo was proszę, bądźcie grzeczni i pomagajcie rodzicom . Pamiętajcie, że z piosenki o żabce morał znamy : ” trzeba zawsze słuchać mamy „. Nie zapomnijcie naszych piosenek, wierszyków, zabaw i swoich przyjaciół z przedszkola. Bardzo za wami tęsknię i nie mogę się doczekać naszego spotkania. Aby wam umilić czas, będę pisała do was na naszej przedszkolnej stronie internetowej. Będziecie mogli przypomnieć sobie nasze piosenki i zaśpiewać wspólnie z rodzicami. Ściskam was mocno, pozdrawiam serdecznie i życzę miłych, zdrowych i wesoły świąt całej rodzinie. Życzę wam również, żeby Zajączek o was nie zapomniał, bo jesteście najwspanialszymi dziećmi na świecie .

Przesyłam buziaczki

pani Asia

Skip to content