Podsumowanie wyników konkursu ,,Na najpiękniejszą dynię”

utworzone przez | lis 2, 2021

 22 listopada w naszym Przedszkolu miało miejsce uroczyste podsumowanie ,,II Przedszkolnego Konkursu Na najpiękniejszą dynię” oraz rozdanie nagród dyplomów. Dostarczono do nas43 prace wykonane różnymi technikami. Działa naszych przedszkolaków można na było oglądać na wystawie zorganizowanej przed wejściem do Przedszkola. Podobnie jak w zeszłym roku , wszystkie prace były niezwykle ciekawe i z całą pewnością wymagały niesamowitej pracy i pomysłowości w ich przygotowaniu. Dlatego decyzją jury, w skład w którego wchodziła Pani Dyrektor Aleksandra Łukomska, Pani Magdalena Minor, Pani Marta Rokosz oraz Pani Aleksandra Ślązok, wszystkie prace zajęły zasłużone pierwsze miejsce.

Wszystkim laureatom konkursu serdecznie dziękujemy za udział, gratulujemy pomysłowości oraz zapraszamy za rok!

Skip to content