Zajęcia z języka angielskiego

utworzone przez | mar 20, 2020

Zajęcia z języka angielskiego odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają:

  •  30 min dla dzieci 5 i 6 – letnich
  •  15 minut dla dzieci 3 i 4 – letnich.

Zajęcia w grupach: „PRACOWITE MRÓWKI” i „WESOŁE ŻUCZKI” prowadzone są w oparciu o program nauczania języka angielskiego „Multisensoryczna nauka języka angielskiego” autor Ewa Wodzicka-Dondziłło, który jest zgodny z Nową Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego dla przedszkoli i zatwierdzony przez MEN:

  • WESOŁE ŻUCZKI – kurs „I Love Boo” poziom A  (autor: E.Wodzicka- Dondziłło)
  • PRACOWITE MRÓWKI – kurs „I Love Boo” poziom B+  (autor: E.Wodzicka- Dondziłło)

Bajkowy świat, w którym wszyscy mówią w języku angielskim, przybliżany jest przez pociesznego stworka Boo oraz rodzeństwo elfów- Maxa i Lilly, bohaterów naszego kursu. Zajęcia prowadzone są w formie gier i zabaw językowych tak, aby przy maksymalnej korzyści językowej nie zmęczyć dzieci i żeby chętnie uczestniczyły w zajęciach. Śpiewamy też dużo piosenek.

* Wszystkie piosenki wykorzystywane na zajęciach dostępne są na stronie wydawnictwa:

   www.mac.pl

   w zakładce:  MAC akademia –> piosenki i utwory muzyczne –> I love Boo –> poziom A lub poziom B+

Skip to content