”Pszczółki” 2019/2020

utworzone przez | mar 20, 2020

Grupa „Pszczółki” liczy 25 dzieci:  w tym 20 pięciolatków i 5 czterolatków, 13 dziewczynek i 12 chłopców. Wychowawczynią grupy jest mgr Katarzyna Gruca, drugą nauczycielką pracującą w grupie jest mgr Marta Labus-Szot. Wspaniałe „Pszczółki” są w przedszkolu już 3 rok, więc dobrze się już znają i tworzą zgraną i wesołą grupę. Chętnie uczą się nowych piosenek, wierszyków i rymowanek. Wykonują piękne prace plastyczne. W tym roku na zajęciach pracujemy z książeczkami – Pakietem Edukacyjnym „Olek i Ada”.
 „Pszczółki” lubią zajęcia dydaktyczne oraz zabawy z rówieśnikami. W tym roku szkolnym planujemy kilka wycieczek oraz spotkania z ciekawymi ludźmi, którzy opowiedzą nam o interesujących zawodach.
„Pszczółki” uczestniczą również w zajęciach dodatkowych: język angielski, rytmika, religia, judo, nauka pływania. Działania edukacyjno-wychowawcze odbywają się w oparciu o program edukacji przedszkolnej „Nasze przedszkole” M. Kwaśniewskiej i W. Żaby-Żabińskiej.

Skip to content