Wizyta Pszczółek w Zamku Świętego Mikołaja

utworzone przez | gru 1, 2021

Grupa ,,Pszczółki” dnia 01.12.2021 miała przyjemność wybrać się do Zamku Św. Mikołaja. Za nim dzieci mogły spotkać się z kochanym Świętym, czekało na nich mnóstwo atrakcji. Podczas całej wizyty towarzyszył nam przemiły Elf – Marzena, który zabrał nas do pracowni Mikołaja. Tam mogliśmy udekorować ozdoby choinkowe, następnie odwiedziliśmy gabinet Świętego, gdzie narysowaliśmy nasze świąteczne życzenia i zostawiliśmy je w kufrze. Pszczółki przeszły też przez świąteczny tor przeszkód – a nie było to łatwe zadanie! Mikołaj przywitał nas w jednej z komnat, wysłuchał życzeń każdego z nas i obiecał, że odwiedzi nasze Przedszkole już niedługo – bo 3 grudnia. Na sam koniec wizyty przemiła Pani Mikołajowa zaprosiła nas na ciepłą herbatkę i przepyszne pierniczki.

Skip to content