1 września 2020 r. – procedury związane z COVID-19

utworzone przez | sie 25, 2020

1 września 2020r – procedury związane z COVID-19

UWAGA RODZICE !!!

Od 1 września placówka rozpoczyna swoją działalność we wszystkich grupach wiekowych.

Bardzo proszę o zapoznanie się z obowiązującymi procedurami (załącznik)

ORGANIZACJA PRACY OD 1 WRZEŚNIA – NAJWAŻNIEJSZE ZASADY:

• Rodzice mogą wchodzić z dziećmi do szatni (do 5 osób dorosłych) z zachowaniem bezpiecznych odległości
  • Rodzice zobowiązani są posiadać maseczki oraz zdezynfekować ręce przed wejściem do szatni
  • Karty będą odbijane przez pracowników przedszkola
  • Pracownik przedszkola będzie mierzył dziecku temperaturę
  • Ze względu na ograniczoną ilość osób dorosłych przebywających w szatni zwracamy się z prośbą o wyrozumiałość i zaplanowanie większej ilości czasu na przebranie dziecka.

WAŻNE INFORMACJE DLA DZIECI, KTÓRE ROZPOCZYNAJĄ EDUKACJĘ PRZEDSZKOLNĄ

• Przedszkole jest czynne od godz. 6.00 do godz.16.30
  • Prosimy o przygotowanie i pozostawienie w szatni ubrań na przebranie
  • Dzieci 3 letnie pozostające w przedszkolu do godz. 14.00 (i dłużej) prosimy rodziców o pozostawienie piżamek w podpisanym woreczku (worek z materiału).

ZEBRANIE DLA RODZICÓW DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH ODBĘDZIE SIĘ WE WTOREK (1 WRZEŚNIA) O GODZ. 16.30

Informacje dotyczące pozostałych grup będą przekazane przez wychowawców w formie pisemnej w dniu
1 września

Proszę Rodziców o przyniesienie rano 1 września wypełnionego oświadczenia (załącznik)