”Pracowite Mrówki” 2019/2020

utworzone przez | mar 20, 2020

Wszystkie mróweczki w naszej grupie to 6-cio latki. Jest to nasz ostatni rok w przedszkolu. Grupa liczy 25 dzieci – 13 dziewczynek i 12 chłopców. W przedszkolu spędzamy już 4 rok razem, więc dobrze się wszyscy znamy i dobrze się razem czujemy. Tworzymy zgraną i wesołą grupę. Staramy się być dla siebie koleżeńscy, znamy też dobrze nasze obowiązki i staramy się przestrzegać grupowego kontraktu. W przedszkolu spędzamy czas na wesołej zabawie, uczymy się też ważnych i ciekawych rzeczy. W tym roku będziemy bardzo intensywnie pracować na zajęciach tak, aby jak najlepiej przygotować się do podjęcia nauki w szkole. Pomagają nam w tym książeczki z pakietu edukacyjnego „Olek i Ada B+”. Chętnie uczymy się nowych piosenek, wykonujemy piękne prace plastyczne oraz uczestniczymy w zajęciach dodatkowych – mamy zajęcia z rytmiki, religii, języka angielskiego i judo.

Skip to content